Aktualności

Korespondujemy z uczniami ze Stanów Zjednoczonych

Po feriach zimowych nadszedł czas aby odświeżyć angielski :-) Zapraszamy do galerii zdjęć, w której prezentujemy listy uczniów Centrum Językowego OXFORD do naszych nowych Przyjaciół z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych - więcej informacji.

Kursy językowe z przygotowaniem do egzaminów Cambridge Assessment English

Profesjonalne kursy języka angielskiego z przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania? Tak, w Słupsku! Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze zaangażowanie i sukcesy w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do najpopularniejszych brytyjskich egzaminów Cambridge Assessment English.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, której częścią są kursy z przygotowaniem do egzaminów:
- Young Learners (YLE) Starters, Movers i Flyers
- Key (KET)
- Preliminary (PET)
- First (FCE)
- Advanced (CAE)
- Proficiency (CPE)

Informacje związane z wprowadzeniem dziennika elektronicznego

Rozpoczynamy ferie zimowe! Przez najbliższe 2 tygodnie Sekretariat Szkoły czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 17.00.

W związku z uruchomieniem platformy dziennika elektronicznego, bardzo prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum Językowego OXFORD w celu podpisania zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych, umożliwiającej uzyskanie dostępu do systemu. Dostęp do platformy: dziennik elektroniczny.

Wciąż prowadzimy zapisy na półkolonie zimowe dla dzieci i młodzieży z Akademią Tenisa OXFORD. Więcej informacji: www.akademia.info.

Uczniowie Centrum Językowego OXFORD korespondują z Przyjaciółmi ze Stanów Zjednoczonych!

Zajęcia w Centrum Językowym OXFORD to nie tylko nauka "słówek" i "gramy". Kładziemy nacisk na mówienie, pracę w parach i grupach. Jednak nigdy nie zaniedbujemy pisania!

Z ogromną radością i dumą informujemy, iż nasi najmłodsi Uczniowie z grup w wieku 8-10 lat w pierwszym tygodniu lutego pisali swoje pierwsze listy do Uczniów szkoły podstawowej z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych!

Poniżej zamieszczamy korespondencje uczniów z grup numer 11 i 12 Centrum Językowego OXFORD wraz z odpowiedziami prosto z USA oraz wizerunkiem naszych nowych Przyjaciół :-) Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!

Sportowe ferie zimowe 2019 w Słupsku - półkolonie z Akademią Tenisa OXFORD

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: półkolonie zimowe 2019.