Aktualności

Uczniowie Centrum Językowego OXFORD nagrywają filmy dla uczniów w Stanach Zjednoczonych

Przez ostatnie 2 miesiącie Uczniowie 6 grup Centrum Językowego OXFORD korespondowali z nowymi Przyjaciółmi szkoły podstawowej z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych - więcej informacji.

Tym razem postanowiliśmy pokazać jak ładnie nasi młodsi Oxfordczycy posługują się językiem angielskim przed kamerą. Gratulacje! :-)
Grupa 18: youtu.be/U4MWEbkgBBQ
Grupa 19: youtu.be/QBRB_tBjkd4
Grupa 20: youtu.be/AZVevhdGCKg

Trwa rejestracja na sesję maj/czerwiec 2019 egzaminów Cambridge English

C2 Proficiency (CPE), C1 Advanced (CAE), B2 First (FCE), B1 Preliminary (PET), A2 Key (KET), A2 Flyers (YLE Flyers), A1 Movers (YLE Movers), Pre A1 Starters (YLE Starters). Czy wiesz, że do najpopularniejszych egzaminów brytyjskich skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych, które są honorowane na całym świecie, możesz przystąpić w Słupsku?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English w Słupsku (PL095) przy alei 3 Maja 5 - więcej informacji. Pamiętaj, że egzaminy Cambridge English to dokumenty międzynarodowe i dożywotnie, uznawane na całym świecie, które wiarygodnie potwierdzają Twój poziom języka angielskiego.

Nasz profil w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram

Bądź na bieżąco z Centrum Językowym OXFORD! Zapraszamy na nasz profil w mediach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/oxford.eu
Instagram: www.instagram.com/oxford.eu

Korespondujemy z uczniami ze Stanów Zjednoczonych

Po feriach zimowych nadszedł czas aby odświeżyć angielski :-) Zapraszamy do galerii zdjęć, w której prezentujemy listy uczniów Centrum Językowego OXFORD do naszych nowych Przyjaciół z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych - więcej informacji.

Kursy językowe z przygotowaniem do egzaminów Cambridge Assessment English

Profesjonalne kursy języka angielskiego z przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania? Tak, w Słupsku! Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze zaangażowanie i sukcesy w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do najpopularniejszych brytyjskich egzaminów Cambridge Assessment English.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, której częścią są kursy z przygotowaniem do egzaminów: pre A1 StartersA1 MoversA2 FlyersA2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).