Aktualności

Kursy językowe z przygotowaniem do egzaminów Cambridge Assessment English

Profesjonalne kursy języka angielskiego z przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania? Tak, w Słupsku! Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze zaangażowanie i sukcesy w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do najpopularniejszych brytyjskich egzaminów Cambridge Assessment English.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, której częścią są kursy z przygotowaniem do egzaminów: pre A1 StartersA1 MoversA2 FlyersA2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Informacje związane z wprowadzeniem dziennika elektronicznego

W związku z uruchomieniem platformy dziennika elektronicznego, bardzo prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum Językowego OXFORD w celu podpisania zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych, umożliwiającej uzyskanie dostępu do systemu. Dostęp do platformy: dziennik elektroniczny.

Uczniowie Centrum Językowego OXFORD korespondują z Przyjaciółmi ze Stanów Zjednoczonych!

Zajęcia w Centrum Językowym OXFORD to nie tylko nauka "słówek" i "gramy". Kładziemy nacisk na mówienie, pracę w parach i grupach. Jednak nigdy nie zaniedbujemy pisania!

Z ogromną radością i dumą informujemy, iż nasi najmłodsi Uczniowie z grup w wieku 8-10 lat w pierwszym tygodniu lutego pisali swoje pierwsze listy do Uczniów szkoły podstawowej z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych!

Poniżej zamieszczamy korespondencje uczniów z grup numer 11 i 12 Centrum Językowego OXFORD wraz z odpowiedziami prosto z USA oraz wizerunkiem naszych nowych Przyjaciół :-) Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!

Sportowe ferie zimowe 2019 w Słupsku - półkolonie z Akademią Tenisa OXFORD

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą - półkolonie.

Co nowego w naszej ofercie w roku szkolnym 2018/2019?

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na rok szkolny 2018/2019.

Absolutną nowością jest innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat - Teddy Eddie. Tym samym zostaliśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie w Słupsku! Więcej informacji o kursie.

Przygotowaliśmy również specjalną ofertę dla uczniów szkoły podstawowej przystępujących do egzaminu ósmoklasisty. Kurs, który przygotowuje dzieci do testu końcowego przekazując niezbędną wiedzę już od 4 klasy szkoły podstawowej.

Uczniów liceum technikum pragnących wzorowo zdać egzamin maturalny zapraszamy już od 1 klasy szkoły ponadgimnazjalnej. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Bardzo często zapisując się w ostatniej klasie, tracicie możliwość swobodnego przygotowania się do egzaminu dojrzałości.

Więcej informacji związanych z cenami poszczególnych kursów można uzyskać pod numerem telefonu: 736 736 727. Zapraszamy!