Aktualności

Nasz profil w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram

Bądź na bieżąco z Centrum Językowym OXFORD! Zapraszamy na nasz profil w mediach społecznościowych:
Facebook: www.facebook.com/oxford.eu
Instagram: www.instagram.com/oxford.eu

Korespondujemy z uczniami ze Stanów Zjednoczonych

Po feriach zimowych nadszedł czas aby odświeżyć angielski :-) Zapraszamy do galerii zdjęć, w której prezentujemy listy uczniów Centrum Językowego OXFORD do naszych nowych Przyjaciół z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych - więcej informacji.

Kursy językowe z przygotowaniem do egzaminów Cambridge Assessment English

Profesjonalne kursy języka angielskiego z przygotowaniem do międzynarodowych egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania? Tak, w Słupsku! Po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający nasze zaangażowanie i sukcesy w przygotowywaniu dzieci, młodzieży i dorosłych do najpopularniejszych brytyjskich egzaminów Cambridge Assessment English.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, której częścią są kursy z przygotowaniem do egzaminów: pre A1 StartersA1 MoversA2 FlyersA2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Informacje związane z wprowadzeniem dziennika elektronicznego

W związku z uruchomieniem platformy dziennika elektronicznego, bardzo prosimy o kontakt z Sekretariatem Centrum Językowego OXFORD w celu podpisania zgody dotyczącej przetwarzania danych osobowych, umożliwiającej uzyskanie dostępu do systemu. Dostęp do platformy: dziennik elektroniczny.

Uczniowie Centrum Językowego OXFORD korespondują z Przyjaciółmi ze Stanów Zjednoczonych!

Zajęcia w Centrum Językowym OXFORD to nie tylko nauka "słówek" i "gramy". Kładziemy nacisk na mówienie, pracę w parach i grupach. Jednak nigdy nie zaniedbujemy pisania!

Z ogromną radością i dumą informujemy, iż nasi najmłodsi Uczniowie z grup w wieku 8-10 lat w pierwszym tygodniu lutego pisali swoje pierwsze listy do Uczniów szkoły podstawowej z okolic Cincinnati w Stanach Zjednoczonych!

Poniżej zamieszczamy korespondencje uczniów z grup numer 11 i 12 Centrum Językowego OXFORD wraz z odpowiedziami prosto z USA oraz wizerunkiem naszych nowych Przyjaciół :-) Gratulujemy i zapraszamy do galerii zdjęć!